ne shtepi

Hurmat e Thata – Si t’i Përgatisni në Shtëpi

Hurmat janë të shijshme, por AgroWeb sot do t’ju tregojë për hurmat e thata të cilat kanë një shije magjepsëse....

Dy Mënyra si të Largoni Lodhjen e Tepërt nga Fytyra

Ditët kur ndiheni të lodhur, të stresuar e të pa dyshim që nuk janë të këndshme për mendjen, por jo...

Mini Pica Perfekte Në Shtëpi – Receta E Ngrohtë E Shijes

Një nga gjërat më të mira kur ndihesh ekspert në kuzhinë është se kur vjen puna tek gatimi, çdo produkt...

Sekretet e Freskisë: Si t’i ruani Frutat dhe Perimet në Shtëpi

Kultura e të bërit pazar duke përdorur çdo çantë tjetër përveç plastikes ka zënë rrënjë edhe në Shqipëri. Problemi i...