nga AgroWeb më 15 July, 2022

Salcë e Freskët Me Boronicë Të Kuqe

Salca e boronicës së kuqe e bërë në shtëpi kërkon vetëm disa përbërës dhe është e lehtë për t’u përgatitur. Ky version është i aromatizuar me lëng portokalli dhe lëkurë portokalli, gjë që e bën atë edhe më të veçantë. Ju mund ta shërbeni për të shoqëruar edhe pjatat e mishit. Kjo salcë me boronicë […]

nga AgroWeb më 26 May, 2022

Sekretet e Salcës Me Avokado Dhe Arra

Kjo salcë ​​me avokado dhe arra shqeme është shumë e shijshme dhe e gjithanshme në kuzhinë! E freskët, kremoze, e pasur me lëndë ushqyese dhe mbi të gjitha me bazë bimore, salca është perfekte për çdo vakt. Përgatitja e saj kërkon vetëm 25 minuta, 6 përbërës dhe një mikser. Nëse jeni gati ta provoni, ndiqni […]