SI TË PËRGATISNI HUMUS ME QIQRA

1k 0

Humusi përgatitet duke përzier qiqra, vaj ulliri, pluhurin e farave të susamit, lëngun e limonit dhe hudhrën. Ndiqni videon dhe merrni recetën e plotë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.