pa mish

110 0

Ushqimi i pasur me zarzavate redukton sëmundjet e zemrës, lufton diabetin dhe frenon mbipeshën. Foto: Flickr

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.