kimikate ne ushqime

Këto Super Ushqime Mund Të Shërojnë Gjithçka

Shprehja e famshme e Hipokratit: “Lëreni ushqimin të jetë ilaçi juaj ” vë në pah shumë mirë rëndësinë e ushqyerjes...

Biskota me Kimikate nga Serbia – Ballkani në Alarm, Po Shqipëria?

Një sasi e konsiderueshme biskotash të ëmbla dhe të kripura nga Serbia janë bllokuar në kufirin kroat, njofton Qendra e...