recete e vecante

Tortelini Alfredo – Zbuloni Recetën e Veçantë

Tortelinit janë makaronat e famshme me origjinë nga Italia, të cilat janë të mbushura me përbërës të ndryshëm që nisin...

Kuleçë të Ëmbël me Kungull – Shija e Veçantë e Vjeshtës

Është koha e kungullit të shijshëm e plot vlera të vjeshtës. Prandaj në ju këshillojmë të përfitoni sa më shumë...

Pulë Me Mollë – Pjata Perfekte Me Shije Të Ëmbël

Kjo është padyshim një recetë tejet e veçantë, një kombinim perfekt mes mishit dhe frutave. Mollët e skuqura shtojnë aromën...