rreshje

Largohen reshjet por temperaturat mbeten të ulëta, njihuni me parashikimin e motit

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh të cilat do të sjellin mot me diell. Sipas...

Ditët e Para Të Majit Sjellin Të Nxehtin Afrikan Edhe Në Shqipëri

Fundjava ka sjellë një anomali në kushtet atmosferike në vendin tonë, pasi një valë e parë e të nxehtit afrikan...

Diell por ulen sërish temperaturat, njihuni me parashikimin e motit

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot me diell në të gjithë...

Reshje dhe ulje e ndjeshme temperaturash, njihuni me parashikimin e motit

Sot moti do të jetë e alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot të paqëndrueshëm i shoqëruar me vranësira...