Supe e lehte

Supë Pule me Brokoli dhe Karrota – Shija e Shëndetit të Mirë

E lehtë dhe shumë e shëndetshme. Supa me mish pule, brokoli dhe karrota është receta më e mirë për të...

Supa për Oreks të Mirë – Shije, Vlera dhe Shëndet  

Kjo është një recetë e thjeshtë por e pasur në shije dhe vlera ushqyese. Ideale për t’u përgatitur në çdo...

Supë me Perime të Stinës – E Lehtë Plot Shëndet

Më të mirat perime të stinës, të pasura me vlera ushqyese, e sigurisht super të shijshme të sjella në një...

Pulë me Kos dhe Hudhra – Receta Plot Shije dhe Shëndet

Aroma e mrekullueshme e kësaj recete të vjetër, traditë e nënave dhe gjysheve shqiptare mbush gjithë shtëpinë me dëshirën për...

Supa Verore me Kungull dhe Krem Patatesh të Embla – Shije dhe Shëndet

Një recetë fantastike në shije dhe e pasur në vlera ushqyese. E lehtë dhe e mrekullueshme sidomos tani në stinës...

Supa e Lehtë dhe e Shpejtë për të Nisur Javën Shëndetshëm

Një supë e lehtë, plot shije, e thjeshtë në përgatitje por e pasur në vitamina dhe minerale. Kjo është pjata...

Angela Merkel Gatuan – Mësoni Recetën e Veçantë

Pasioni për gatimin mesa duket i përfshin të gjithë njerëzit, pavarsisht statusit apo kohës fizike. Këtë e ka dëshmuar më...