LËNG ME KARROTA DHE BANANE

1.4k 0

Lëngu i karotës është tepër ushqyes! Ai mund të ndihmojë shëndetin e syve, të forcojë sistemin imunitar dhe të përmirësojë lëkurën tuaj. I kombinuar me vlerat e bananeve, fuqitë mirëbërëse të këtij lëngu për organizmin, rriten edhe më shumë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.