Shtëpi & Stil

Këshillat e Duhura për të Organizuar Lehtë Kuzhinën

Kuzhina për shumicën e shtëpive është një nga pjesët më të rëndësishme e më të përdorura. E krahas këtyre pohimeve,...

Rregullat e Arta të Dekorimit – Si ta Bëni Shtëpinë të Duket më e Madhe

Të pasurit një shtëpi të madhe me hapësirën e duhur për të gjithë anëtarët e familjes është ëndërr e secilit...

Disa Mënyra të Thjeshta për të Mbajtur Pastër Kuzhinën Tuaj

Të paktë janë njerëzit që me të vërtetë pëlqejnë të kyrejnë të gjitha detyrat e pastrimit të kuzhinës. Të mbash...

5 këshilla Për të Zgjedhur Mobiljet e Duhura Për Shtëpinë Tuaj

Zgjedhja e mobiljeve është diçka shumë emocionuese. Ju keni mundësinë të kompletoni shtëpinë tuaj sipas dëshirës duke zgjedhur midis stileve,...

5 Këshilla Për Të Shtuar Më Tepër Ngjyra Në Kuzhinën Tuaj

Ngjyra në ambientin ku ushqimi përgatitet me dashuri, mund të gjallërojë menjëherë hapësirën, duke ju dhënë edhe ju më shumë...

Ngjyrat që Përmirësojnë Mirëqenien në Shtëpinë Tuaj

Ngjyra me të cilën do të vishni muret e ambienteve tuaja të brendshme është shumë e rëndësishme për një jetë...

Pajisjet shtëpiake që harxhojnë 800 kWh, çfarë ndodh nëse kemi diçka shtesë?

Çdo kilovat mbi 800 kWh, do të paguhet me çmimin e tregut. Ministrja e Energjisë Belinda Balluku në prezantimin e...

Si të Lehtesoni Pastrimin e Shtepisë – 5 Zgjidhjet që Vijnë nga Mobilimi

Mobilimi i shtëpisë është një një proceset më personalë që mund të ndërmerrni. Shtëpia dekorohet në bazë të shijeve tuaja,...

Aksesorët që Ju Duhen për Një Mini-Palestër në Shtëpi

Temperatura e lartë dhe ruajtja e distancës janë dekurajuese për njerëzit që janë në mëdyshje për frekuentimin e palestrës. Megjithatë,...

4 Vjet Prestige Home Center 5 Ditë Feste dhe Uljesh

Qershori nis me festa për Prestige Home Center dhe të gjithë klientët e saj. Qëndra më e madhe e arredimit...

E Gjithë Shtëpia Në Festë Me Prestige Home

Festat thuajse po na trokasin në derë! Ditët janë më të shkurtra, moti është më i ftohtë dhe tingujt klasike...

Pastrimi i Kuzhinës – Gjërat që Mund të Hiqni nga Dollapët pa u Menduar dy Herë

Është normale që me kalimin e kohës dollapët e kuzhinës të mbushen me artikuj që i përdorni rrallë. Duke filluar...

Sixhadet Pierre Cardin, Mes Artizanatit dhe Artit

Ndjesia e parë që përjeton si vizitor në showroom-et ku ekspozohen sixhadet Pierre Cardin është se ti kurrë nuk do...

Java e Kuzhinës Plot Surpriza dhe Oferta – Vendi që Duhet të Vizitoni Patjetër

I ftohti i acartë, shirat e shumtë dhe kufizimet në lëvizje me siguri j’ua kanë bërë më të vështirë daljen...